22październik2018

22 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Halki, Filipa, Przybysława
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Kultura » Ptaki Konina

Ptaki Konina

„Ptaki naszego miasta” to wystawa, którą oglądać można od 6 października w Centrum Informacji Miejskiej.

 

ptakinaszegomiasta

Wernisaż o 18.00. „Ptaki naszego miasta” to tytuł wystawy fotografii przyrodniczej. Tematem wystawy są zdjęcia ptaków z  najbliższego otoczenia. Na spacerze bez lornetki trudno określić gatunek ptaka, a ta wystawa na pewno pomoże nam zobaczyć jak wiele różnorodnych i różnobarwnych gatunków  jest w Koninie. Autorem zdjęć jest Tomasz Puszczyński, koniński fotograf, członek Związku Polskich Fotografów Przyrody oraz Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego Oddział w Koninie.

 Wystawę można oglądać do 26 października.