23czerwiec2017

23 Czerwiec 2017    |    Imieniny obchodzą: Wanda, Józef, Albin
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Kultura » separator » Koncerty i imprezy
noc kultury2

Noc Kultury- start

Po raz czwarty CKiS w Koninie organizuje Noc Kultury. Dziś można posłuchać Maleńczuka, wybrać się do kina lub na wystawę.

FB miasto kobiet 2016 - 1200x864

W miasteczku cud

Koncertu "W miasteczku cud" będzie można wysłuchać 13 marca o godz. 19.00 w sali klubowej CKiS-DK Oskard.  To wieczór z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Koncert realizowany jest w ramach projektu "Konin Miasto Kobiet".

dzieciaki

Dzieciaki w Centrum

Animacje, zumba, dmuchańce, malowanie buziek i europejski pokaz mody czekać będą na dużych i małych, którzy wezmą udział w pikniku Dzieciaki w CENTRUM, na placu przed Konińskim Domem Kultury. Piknik odbędzie się 12 sierpnia w ramach Kulturalnego Piątku. Start o godz. 17.00.

JAZZDLADZIECI

Małe Jazzonalia

O tym, że jazz nie musi być trudny ani niezrozumiały, przekonają się już w najbliższą niedzielę koninianie. Oskard po raz pierwszy w ramach festiwalu Jazzonalia przygotowuje projekt Małe Jazzonalia.

Noc Kultury - 1200x864

Noce z kulturą

Wystawy, koncerty, filmy, atrakcje dla najmłodszych i spotkanie kulinarne - to propozycje na kolejną już Noc Kultury w Koninie. CKiS zaprasza na wydarzenie po raz czwarty, od 16 do 18 września.

Sukcesy zespołu tanecznego ,,Centrum" z CKiS

Sukcesy zespołu tanecznego ,,Centrum" z CKiS

Zespół taneczny CENTRUM działający przy Centrum Kultury i Sztuki w Koninie wrócił właśnie z Krosna, gdzie w minioną sobotę brał udział w IV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca INTERMEDIUM.