19luty2018

19 Luty 2018    |    Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad, Marceli
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Kultura » separator » Pozostałe
kdk

Gala na zakończenie 27. Debiutów filmowych

Film ,,Cicha noc’’ w reżyserii Piotra Domalewskiego zwyciężył w Plebiscycie Publiczności podczas 27. Przeglądu Polskich Filmów Fabularnych Debiuty w Konińskim Domu Kultury.

Straszna Noc Filmożerców - na stronę ckis

W kinie Oskard będzie strasznie

„Piła: dziedzictwo”, „Leatherface” i „Autopsja Jane Doe”- to horrory, które widzowie zobaczą podczas Strasznej Nocy Filmożerców 28 października w kinie Oskard. Do zdobycia nagrody.

DorotaMasłowska

Masłowska w Koninie

„Jak przejąć kontrolę nad światem, nie wychodząc z domu” to nowa książka Doroty Masłowskiej z ilustracjami Macieja Chorążego. Pisarka spotka się z czytelnikami w Koninie już w październiku.

dalida

Lejdis Night w Oskardzie

Kino Oskard zaprasza na Lejdis NIght już 8 marca o 20.00. Dla pań będą  niespodzianki i przedpremierowy pokaz filmu Dalida. Skazana na miłość o niezwykłej i charyzmatycznej artystce.

FB Europejski Dzień Kina Artystycznego - 1200x450

Wielki powrót Emira Kusturicy w kinie Oskard

Przedpremierowy pokaz filmu „Na Mlecznej Drodze” w reżyserii  jednego z najważniejszych twórców europejskiego kina Emira Kusturicy,  widzowie kina Oskard zobaczą 15 października. Pokaz odbędzie się w ramach Europejskiego Dnia Kina Artystycznego.

jas6

Konkurs Przedstawień Jasełkowych rozstrzygnięty

Nagrodę główną i statuetkę Anioła 2017 w przeglądzie bożonarodzeniowym organizowanym przez CKiS w Koninie zdobył zespół teatralny Debiut z Zespołu Szkół w Przykonie.