21październik2018

21 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Pasje » separator pasja2 » Pozostałe
jo jo

Jak uniknąć efektu jo-jo

Klub Zdrowia w Koninie prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) już 23 stycznia zaprasza na drugą część wykładu promotor zdrowia Agaty Radosh. Prelegentka będzie kontynuowała grudniowy wykład pt. Naturalne odchudzanie. Twój sposób na szczupłą sylwetkę. Wstęp wolny.

0 EwaWachowicz-gotuje 1 1

Kuchnia Ewy Wachowicz w programie „Ewa Gotuje”

Gotować smacznie, szybko i zdrowo…? Czemu nie! Taka właśnie jest prywatna kuchnia Ewy Wachowicz. Czerpiąc z polskich tradycji kulinarnych, które zgrabnie łączy z najnowszymi trendami, tworzy smakowite potrawy, niewymagające spędzania wielu godzin w kuchni.

OS II

Odmień siebie w Nowym Roku II edycja

Już jest, już się zbliża, prawie do nas biegnie – II edycja projektu Odmieniamy Siebie.

 

Salatka-z-rukola

Rukola na talerzu – smacznie, zdrowo i z korzyścią dla organizmu

Coraz więcej osób przywiązuje wagę nie tylko do walorów smakowych spożywanych posiłków, ale także do ich wartości energetycznej, pochodzenia składników  czy też stopnia ich przetworzenia. Chcemy jeść zarówno smacznie jak i zdrowo! Zaczynamy być coraz bardziej świadomi tego, że spożywanie odpowiednio skomponowanych posiłków nie tylko pozytywnie wpływa na nasze zdrowie, ale także poprawia nasze samopoczucie.

Ciasto-swiateczne

Łakocie królują na wigilijnym stole

Wielkimi krokami zbliża się czas świąt Bożego Narodzenia. Każdemu ten okres może kojarzyć się z czymś innym, ale niewątpliwie jednym z ważniejszych elementów, jeśli nie najważniejszym, są świąteczne potrawy. Z kolei ich nieodłączną częścią są przepyszne łakocie.

 

Tagiatelle-z-boczkiem-i-borowikami

Na obiad:Tagiatelle z aromatycznym boczkiem i borowikami

Borowiki to niezwykle popularne grzyby. Można je suszyć, dusić, marynować i mrozić. Doskonale nadają się do zup, sosów, makaronów oraz wszelkiego rodzaju zapiekanek. Podpowiadamy, jak przyrządzić makaron tagiatelle z borowikami i boczkiem z komina. To świetne danie na obiad.