23wrzesień2018

23 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Pasje » separator pasja2 » Zwierzęta
lew z mlodym

Lew w konińskim Mini ZOO !

Zwierzyniec w parku miejskim im. Fryderyka Chopina w Starym Koninie wzbogaci się wkrótce o nowy, wspaniały nabytek.

Złote rybki

Złote rybki są jednymi z pierwszych udomowionych przez ludzi ryb, ale nadal cieszą się one wielką popularnością wśród hodowców i można je spotkać w wielu akwariach i oczkach wodnych na całym świecie.

 

Chomiki

Chomiki-podrodzina gryzoni z rodziny chomikowatych. Do rodziny chomikowatych zalicza się blisko 300 gatunków zwierząt. Chomiki są właściwie bliskimi krewnymi norników ,suwaka i szczura piżmowego.


Wyprawka dla kota

Pierwszy kot w domu to wiele radości, ale i wydatki związane z wyprawką. Zobacz w co musisz zaopatrzyć mruczka na początek, aby zapewnić mu wszystko, co niezbędne.


Żółwie wodne

Żółwie wodne to bardzo popularne zwierzątka domowe – ale niestety, wiele z nich ginie na skutek braku jakichkolwiek lub posiadania błędnych informacji na temat opieki. Ten artykuł streszcza podstawowe fakty, które musisz znać, aby trzymać te gatunki w dobrym zdrowiu.

Pies pod choinkę?

Kiedy zaświeci pierwsza gwiazdka, będziemy zerkać w kierunku choinki i piętrzących się pod nią prezentów. Oby żadnym z nich nie okazał się psiak... Bo święta szybko się kończą, a żywy problem zostaje i ma coraz większe wymagania.