23wrzesień2018

23 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Pasje » separator pasja » Muzyka
20140201 095339

Jest gwiazdą nie tylko w Polsce

Margaret, właściwie Małgorzata Jamroży – polska piosenkarka i blogerka modowa, która robi zawrotną karierę nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami.

Blue - Roulette

Recenzja: Blue - Roulette (muzyka)

Po różnych rockowo-elektronicznych zawirowaniach, najwyższa pora powrócić do muzyki popularnej. Dzisiaj zajmiemy się brytyjskim boysbandem zwanym Blue, który działa w branży od roku 2000. Jego kariera nie trwała jednak zbyt długo – rozwiązano go już po 5 latach, jako że muzykom zachciało się pracy nad solowymi projektami. W gruncie rzeczy nic konkretnego z tego nie wyszło, więc w 2009 r. nastąpił wielki powrót. Spoglądając na sektor współczesnych bojsbendów, nie da się nie zauważyć, że powiewa w nim nudą, bo mało która formacja prezentuje materiał na przyzwoitym poziomie. Niebiescy nie stanowią wyjątku.

 DSC7216-1

Rock z Mikołajem za nami

 

Koncertem zespołu TSA, legendy polskiej sceny rockowej, zakończył się 18. „Rock z Mikołajem”, imprezy muzycznej organizowanej w Konińskim Domu Kultury (14-15 grudnia). W sumie w czasie dwóch dni koncertowało jedenaście kapel rockowych.

,,Piersi'' bez Kukiza?

Jestem zmęczony konwencją "Piersi", więc nie będę ciągnął tego na siłę - napisał na "Facebooku" Paweł Kukiz, dotychczasowy wokalista zespołu.

z14586320Q

Internet pyta: Jak robi lis? Odpowiadają komicy z Ylvis. I nagrywają hit [WIDEO]

Niezbadane są ścieżki tzw. hitów internetowych. To może być seksistowska piosenka nikomu nieznanego wcześniej piosenkarza ("Blurred Lines"), to może być taneczny utwór, który bawi swoją egzotyką ("Gangnam Styles"), równie dobrze to może być kawałek, w którym nie wiadomo o co chodzi, ale grunt, że jest zabawnie. I tu na scenę wchodzi "The Fox" grupy Ylvis.

Rihanna w Polsce

7 lipca 2013 Rihanna wystąpi w Polsce! Artystka zagra specjalny koncert w Gdyni, dzień po zakończeniu festiwalu Open’er!