21październik2018

21 Październik 2018    |    Imieniny obchodzą: Urszuli, Celiny, Hilarego
trans 
Get Adobe Flash player
Jesteś tutaj: Home » Rozrywka » separator » Akcje i konkursy
gra miejska konin

Konińska gra miejska

„Bulwar” – tak brzmiało hasło, które musieli odgadnąć uczestnicy gry miejskiej, jednocześnie kolejnej edycji (16 maja) Akademii Młodego Studenta PWSZ w Koninie.

zostań wolontariuszem 2014

Zostań wolontariuszem WOŚP!

Rozpoczęły się przygotowania do 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Koninie. Koniński sztab został już oficjalnie zarejestrowany i rozpoczyna poszukiwania wolontariuszy. W Koninie największą orkiestrę świata usłyszeć będzie można w Centrum Handlowym „Galeria Nad Jeziorem” 12 stycznia 2014 roku.

Ryze-Britta

Konkurs: Świąteczna uczta z ryżami Britta!

Na święta marka Britta proponuje konsumentom delikatne ryże, stanowiące wyśmienite uzupełnienie uroczystego menu.

 DSC3660

Wróżby na wesoło!

W środę 20 listopada odbyło się cykliczne heliosowe Kino Kobiet. Przed imprezą Panie miały okazję skorzystać z gratisowych próbek naturalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, które zaprezentowała „Mydlarnia u Franciszka” z Galerii nad Jeziorem. Bardzo interesująca była prezentacja nowoczesnego klubu sportowego „Strefa Sport & Fitness” z Konina , którą przedstawiła Pani Paula Urycka. Wszystkie Panie dostały też specjalne zaproszenia do tego klubu.

mdk-logo

Konkurs Piosenki Literackiej

Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie jest organizatorem IV Międzypowiatowego Konkursu Piosenki Literackiej już 28 listopada 2013 r. godzina 10.00, sala kameralna MDK ul. Przemysłowa 3D.

aerhys55sw5y

KIERMASZ ZDROWIA – „Zdrowie to podstawa”

Prezydent Konina zorganizował w dniu 30.11.2013r.  Kiermasz Zdrowia w ramach akcji: ZDROWIE TO PODSTAWA.