30 Kwiecień 2017    |    Imieniny obchodzą: Marian, Katarzyna, Jakub
Jesteś tutaj: Home » Sport » Wygrana z Jagiellonkami - video

Wygrana z Jagiellonkami - video

Za nami inauguracja wiosennej rundy najwyższej klasy rozgrywkowej w polskiej kobiecej piłce nożnej - ekstralidze.

jag

W premierowej odsłonie zespół Medyk Konin zmierzył się z drużyną AZS UJ Kraków, którą zwyciężył 4:1. Mecz obfitujący w wiele akcji i często wyrównanej walki mógł zadowolić każdego kibica kobiecej piłki nożnej. W pierwszej połowie spotkania fani Medyka na bramkę musieli poczekać do 20 minuty. Wówczas celny strzał na bramkę gości po akcji w polu karnym oddała kapitan Anna Gawrońska. W 34 minucie nadszedł czas na kontrę Jagiellonek. Pojedynek sam na sam z bramkarką Anną Szymańską wygrała Justyna Maziarz. Przed gwizdkiem, w 40’ z pierwszej piłki bramkę zdobyła Lilyana Kostova. W drugiej części meczu z gola w 62’ cieszyła się Katarzyna Daleszczyk, a wynik spotkania w 88’ ustanowiła powracająca po kontuzji Paulina Dudek.

Niedługo, w MedykTV opublikujemy cały mecz do oglądania oraz pomeczową konferencję prasową.

KKPK Medyk Konin vs AZS UJ Kraków: 4:1

Bramki: Anna Gawrońska 20’, Lilyana Kostova 40’, Katarzyna Daleszczyk 62’, Paulina Dudek 88’ - Justyna Maziarz 34’

KKPK Medyk Konin: Anna Szymańska - Aleksandra Sikora, Agata Guściora, Radoslava Slavcheva, Maria Ficzay, Dagmara Grad (Paulina Dudek 46’), Sandra Sałata, Patrycja Balcerzak, Katarzyna Daleszczyk, Lilyana Kostova, Anna Gawrońska

Rezerwa: Monika Sowalska, Paulina Dudek, Weronika Helińska, Aleksandra Stasiak, Klaudia Olejniczak, Klaudia Łasicka