30kwiecień2017

30 Kwiecień 2017    |    Imieniny obchodzą: Marian, Katarzyna, Jakub
Jesteś tutaj: Home » Sport » Z Sosnowca Medyczki wracają z 3 punktami

Z Sosnowca Medyczki wracają z 3 punktami

W Sosnowcu rozegrany został mecz 17 kolejki ekstraligi pomiędzy Medykiem Konin, a gospodyniami zawodniczkami  Czarnych.

foto 0852

Piłkarki trenera Romana Jaszczaka do Konina wracają z 3 punktami po zwycięstwie 5:1. W pierwszej połowie meczu wynik spotkania otworzyła Katarzyna Daleszczyk, a kilka minut później kontrę wykorzystała podopieczna trenera Grzegorza Majewskiego - Petra Zdechovanova, która doprowadziła do remisu 1:1. Wynik do przerwy zmianie nie uległ, a tym samym kibice z niecierpliwością oczekiwali drugiej części starcia. Koninianki w drugiej połowie zmieniły scenerię meczu. Aleksandra Sikora sprawiła, że Medyczki objęły prowadzenie. Kapitan Anna Gawrońska z rzutu karnego podwyższyła na 3:1, a Lilyana Kostova na 4:1. Wynik spotkania ustanowiła Maria Ficzay.

KKS Czarni Sosnowiec - KKPK Medyk Konin: 1:5

Medyk Konin: Anna Szymańska - Aleksandra Sikora, Agata Guściora, Radoslava Slavcheva, Maria Ficzay, Paulina Dudek, Patrycja Balcerzak, Sandra Sałata, Katarzyna Daleszczyk, Lilyana Kostova, Anna Gawrońska

Bramki: Petra Zdechovanova - Katarzyna Daleszczyk, Aleksandra Sikora, Anna Gawrońska (k), Lilyana Kostova, Maria Ficzay