30 Kwiecień 2017    |    Imieniny obchodzą: Marian, Katarzyna, Jakub
Jesteś tutaj: Home » Sport » Chemik pokonuje Górnika 1:3

Chemik pokonuje Górnika 1:3

Goście od samego początku kontrolowali wydarzenia na boisku.

DSC 0660

Pierwszy raz  w 18 min poważnie bramce Górników zagroził Szymon Babiarz,  kiedy to mocnym strzałem z głowy próbował pokonać kołodziejczaka. Chemicy wyszli na prowadzenie w 27 minucie. Dawid Janicki został sfaulowany w polu karnym, a rzut karny na bramkę zamienił Damian Rysiewski. Chwilę później bydgoszczanie przeprowadzili kolejną skuteczną akcję i tym razem to Janicki wpisał się na listę strzelców. Tuż przed przerwą Jakub Antosik zdobył bramkę kontaktową dla gospodarzy, ale po zmianie stron to chemicy trafili do siatki. W 58. minucie drugi raz tego dnia do siatki trafił Dawid Janicki. Tuż przed końcem spotkania swoją szansę miał Oskar Trzepacz, ale niestety trafił w poprzeczkę po strzale głową i wynik 3:1 utrzymał się do końca spotkania.

Górnik Konin 1:3 Chemik Bydgoszcz

40’ Jakub Antosik - 26’ Damian Rysiewski, 32’, 58’ Dawid Janicki

Górnik Konin: Dawid Kołodziejczak - Bartosz Świderski, Dawid Śnieg, Mateusz Wypych, Kamil Krzyżanowski (33’ Łukasz Frydrych), Maciej Rojewski, Mateusz Majewski (61’ Aleks Sieradzki), Krystian Sobieraj (54’ Piotr Radoszewski), Jakub Groszkowski, Jakub Antosik, Jan Paczyński (65’ Paweł Błaszczak).

Chemik Bydgoszcz: Karol Murawski - Maciej Jarzembowski (79’ Oleksandr Kostiuk), Michał Żurowski, Robert Frasz, Daniel Wołosiński, Wiktor Osiński, Damian Rysiewski, Szymon Maziarz, Paweł Olszewski (88’ Robert Kawałek), Szymon Babiarz (79’ Patryk Nowak), Dawid Janicki (75’ Oskar Trzepacz).