20sierpień2017

20 Sierpień 2017    |    Imieniny obchodzą: Sabina, Sobiesław, Bernard
Jesteś tutaj: Home » Sport » Drugi sparing Górnika na remis

Drugi sparing Górnika na remis

Wynikiem 1:1 zakończyło się spotkanie sparingowe między Górnikiem Konin a Mieszkiem Gniezno.

mieszko

W sobotnie południe konińscy zawodnicy mieli okazję rozegrać 1 sparing na własnym terenie. Rywalem był zespół Mieszka Gniezno, który jest beniaminkiem IV ligi wielkopolskiej grupy północnej. W pierwszej połowie przewagę mieli goście z Gniezna, jednak nie mogli pokonać naszego bramkarza Dawida Kołodziejczaka. Prowadzenie Górnikowi mógł dać Piotr Radoszewski, którego uderzenie obronił bramkarz Mieszka. Sytuację bramkową miał także jeden z zawodników testowanych. Jednak w sytuacji sam na sam strzelił prosto w bramkarza. Druga połowa to już przewaga podopiecznych trenera Czesława Owczarka. Z dużym animuszem zaczęli drugą połowę gry, jednak to goście wyszli na prowadzenie. W 57 minucie gry z rzutu karnego Mateusza Kolińskiego pokonał Adam Konieczny. Wyrównujące trafienie padło także z rzutu karnego. Autorem bramki dla Górnika Konin został w 81 minucie Krystian Sobieraj.

Górnik Konin - Mieszko Gniezno 1:1 (0:0) Bramki: 57' Adam Konieczny : 84' Krystian Sobieraj

Skład Górnika w I połowie: Kołodziejczak - Augustyniak, Kaczmarek, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Adamczewski, zawodnik testowany, Sieradzki, Radoszewski, zawodnik testowany

Skład Górnika w II połowie: Koliński - Świderski, Rojewski, Ćwiek, zawodnik testowany, Witczak, Kowalski, Sobieraj, zawodnik testowany, Matusiak, zawodnik testowany.

źródło:gornikkonin.pl