21czerwiec2018

21 Czerwiec 2018    |    Imieniny obchodzą: Alicja, Marta, Alojz
Jesteś tutaj: Home » Sport » Dziś Medyczki zagrają z AZS PWSZ Wałbrzych

Dziś Medyczki zagrają z AZS PWSZ Wałbrzych

Wymagający rywal czeka tuż po turnieju kwalifikacyjnym do 1/16 finału Ligi Mistrzyń, piłkarki Medyka Konin.Untitled-1

Podopieczne trenera Romana Jaszczaka zmierzą się dziś o godz.17.00 przy ul. Podwale 1 z  AZS-em PWSZ Wałbrzych. Doskonałe wyniki AZS-u PWSZ to nie przypadek. Od wywalczenia awansu do ekstraligi wałbrzyszanki prezentują z sezonu na sezon coraz lepszą formę. W sezonie 2015/2017 jako beniaminek były piąte. W kolejnym sezonie AZS zgarnął brąz. Teraz zespół naszego dzisiejszego rywala przebojem wdarł się do czołówki i przez kilka dni był nawet liderem (do dzisiejszego zwycięskiego spotkania Górnika Łęczna z Czarnymi Sosnowiec). W AZS PWSZ Wałbrzych doszło tego lata do wielu zmian. Z dalszej gry w zespole zrezygnowała m.in. bramkarka Daria Antończyk, która zakończyła karierę. Do drużyny trafiła, pozyskana z Turbine Poczdam, etatowa reprezentantka Polski, Jolanta Siwińska. W zespole pojawiły się też m.in.: Andżelika Dąbek, Monika Kędzierka, Julita Głąb, Oliwia Rapacka, Martyna Zańko, Katarzyna Rozmus i znana doskonale w Koninie, Jagoda Szewczuk.

W tej edycji rozgrywek AZS PWSZ zanotował trzy wygrane i jeden remis. Zawodniczki trenera Kamila Jasińskiego pokonały 5:2 Olimpię Szczecin, 9:0 Unifreeze Górzno oraz 4:3 Sportową Czwórkę Radom. Wałbrzyszanki podzieliły się też punktami z Czarnymi Sosnowiec po bezbramkowym remisie przed własną publicznością.

Niedzielny mecz Medyka z AZS-em PWSZ Wałbrzych rozpocznie się o 17.00. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na stadion, lub do oglądania  TRANSMISJI  na naszej antenie. Wstęp na spotkanie będzie darmowy!