20październik2017

20 Październik 2017    |    Imieniny obchodzą: Ireny, Kleopatry, Jana
Jesteś tutaj: Home » Sport » Derby dla KKS Kalisz

Derby dla KKS Kalisz

Już w 14. minucie pierwszy raz zakotłowało się pod bramką Górnika Konin, kiedy Łukasz Żegleń głową próbował zaskoczyć Dawida Kołodziejczaka.

kks

Bramkarz Górnika był jednak bez szans, kiedy z rzutu wolnego przymierzył Robert Tunkiewicz. Pierwszą próbę Górnika oglądaliśmy dopiero w 35. minucie, jednak strzał Bartosza Andrzejewskiego pozostawiał wiele do życzenia. W drugiej połowie piłkarze Górnika jak ‚bardziej’ chcieli, ale ich próby kończył się na dobrze dysponowanej obronie KKS-u. Więcej skuteczności mieli podopieczni Piotra Morawskiego. W 72. Łukasz Żegleń głową pokonał Kołodziejczaka a gdyby skuteczność kaliskiego zawodnika byłą lepsza, to wynik byłby wyższy. Ostatecznie mimo zimnej krwi kaliszanie pokonali Górnika Konin 2:0 i to oni dzierżą prymat w Wielkopolsce do najbliższej wiosny.

źródło:kkskalisz.pl