25 Listopad 2017    |    Imieniny obchodzą: Katarzyna, Erazm, Klemens
Jesteś tutaj: Home » Sport » Medyczki przegrały z Górnikiem Łęczna - video

Medyczki przegrały z Górnikiem Łęczna - video

Medyk Konin przegrał po raz pierwszy od pięciu lat na własnym terenie.

leczna

Wczoraj po zabójczym pościgu mistrzynie Polski uległy dotychczasowemu wiceliderowi ekstraligi - Górnikowi Łęczna 3:4. Wszystkie bramki dla przyjezdnych zdobyła była piłkarka Medyka - Ewelina Kamczyk. To właśnie Kamczyk otworzyła wynik rywalizacji w 20. minucie. Osiemnaście minut później z rzutu karnego wyrównała Patrycja Balcerzak. Medyk wyszedł na prowadzenie w 60. minucie. Wtedy - po faulu na Nikol Kaletce - sędzia znów wskazała na „wapno”. Skuteczną egzekutorką „jedenastki” okazała się znów Balcerzak. Zaledwie pięć minut później na 3:1 podwyższyła Gawrońska. Wtedy inicjatywę przejęły górniczki. W 79. minucie drugą bramkę dla „Górnika” zdobyła Kamczyk. Później doskonałej sytuacji „sam na sam” nie wykorzystała Anna Gawrońska. To zemściło się w doliczonym czasie gry, gdy swą trzecią i czwartą bramkę zanotowała Kamczyk - dając ostatecznie trzy punkty swej drużynie.

Medyk Konin: Emily Dolan, Sandra Sałata, Radosława Sławczewa, Maria Ficzay, Natalia Chudzik, Krystyna Sikora, Patrycja Balcerzak, Nikol Kaletka, Paulina Dudek, Liliana Kostowa (83' Anastazja Szuppo), Anna Gawrońska.