25 Listopad 2017    |    Imieniny obchodzą: Katarzyna, Erazm, Klemens
Jesteś tutaj: Home » Sport » Remis Górnika w Grywinie

Remis Górnika w Grywinie

Remisem zakończyło się sobotnie spotkanie w Gryfinie.

gryf

Na boisku padł wynik 1:1, a do zdobycia pierwszego kompletu punktów w tym sezonie zabrakło nam zaledwie 5 minut. Od początku spotkania to Biało-Niebiescy przeważali. Już w 15 minucie bramkę mógł zdobyć Kamil Zieliński, ale jego uderzenie trafiło jedynie w słupek. Swoją sytuacje zmarnował również Aleks Sieradzki, który w dogodnej sytuacji przestrzelił ponad bramką. W 35 minucie meczu po wyrzucie z autu przy piłce znalazł się Maciej Adamczewski, który sfaulowany został przez jednego z zawodników Energetyka. Sędzia podyktował rzut karny, a "jedenastkę" na bramkę pewnie zamienił Krystian Sobieraj. Gospodarze w pierwszej odsłonie meczu mieli również swoje sytuacje, ale w bramce dobrze spisywał się Dawid Kołodziejczak. Druga połowa spotkania rozpoczęła się od dobrej sytuacji Sebastiana Antasa, ale strzał naszego pomocnika został zablokowany. Wynik podwyższyć mogli również Sieradzki, oraz Wesołowski. W obu sytuacjach bardzo dobrze zachował się bramkarz Energetyka. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą i przekonaliśmy się o tym w 85 minucie meczu, kiedy to bramkę po rzucie rożnym zdobył Konrad Prawucki, dając jednocześnie remis gospodarzom. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry dogodną sytuację miał Paweł Błaszczak, jednak nie trafił czysto w piłkę i wylądowała ona w rękawicach bramkarza gospodarzy.  Kolejny wyjazdowy mecz Górnik Konin rozegra w niedzielę 5 listopada o godzinie 11:00. Będzie to spotkanie z rezerwami Pogoni Szczecin.

Górnik Konin: Dawid Kołodziejczak - Bartosz Świderski, Dawid Śnieg, Łukasz Wesołowski, Mateusz Majer (Andrzej Górski), Maciej Adamczewski, Piotr Radoszewski, Sebastian Antas (Igor Witczak), Krystian Sobieraj, Aleks Sieradzki (Dawid Przybyszewski), Kamil Zieliński (Paweł Błaszczak).

źródło:gornikkonin.pl