23 Maj 2018    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz
Jesteś tutaj: Home » Sport » Górnik zdobywa ważny punkt w Jarocinie - video

Górnik zdobywa ważny punkt w Jarocinie - video

Remisem 1:1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie Górnika Konin z Jarotą Jarocin.

gorf

Bramkę dla biało-niebieskich już w 3 minucie spotkania zdobył Dawid Przybyszewski. Sobotnie spotkanie z wyżej notowanym rywalem bardzo dobrze rozpoczęło się dla podopiecznych Sławomira Suchomskiego. Już w 3 minucie spotkania szybki wyrzut z autu Krystiana Sobieraja wykorzystał Dawid Przybyszewski, który przelobował bramkarza gospodarzy. Górnik w trakcie pierwszej połowy próbował podwyższyć wynik, ale strzały Łukasza Wesołowskiego oraz Macieja Adamczewskiego nie tworzyły zagrożenia pod bramką. Jarota wyrównał w 30 minucie spotkania. Celnym strzałem z dystansu popisał się Jakub Czapliński. W drugiej połowie spotkania przeważali gospodarze i to oni byli bliżej objęcia prowadzenia. Piłka po jednym z dośrodkowań z rzutu rożnego trafiła w słupek. Zawodnicy Jaroty próbowali także strzałów z dalszej odległości, ale dobrze w bramce spisywał się Dominik Kąkolewski. Najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem Jaroty, na którym opierał się w głównej mierze atak drużyny był Dominik Chromiński. W drugiej połowie Górnik nie stworzył sobie dogodnej sytuacji na zdobycie bramki. Gry nawet nie ułatwiła czerwona kartka otrzymana w końcówce spotkania przez Jakuba Czaplińskiego. Mecz w Jarocinie zakończył się ostatecznie podziałem punktów. Następne spotkanie Górnik rozegra już we wtorek, 1 maja. O godz. 17:00 na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego biało-niebiescy zmierzą się KKS Kalisz.