23wrzesień2018

23 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław
Jesteś tutaj: Home » styl życia » Dla mężczyzn

Kategoria: Dla mężczyzn

clarkson-moje-lata-w-top-gear-1

Propozycja prezentu dla mężczyzny: „Moje lata w Top Gear” Jeremy’ego Clarksona

Już niedługo okres kupowania świątecznych prezentów. Doskonałym pomysłem dla męża czy chłopaka może okazać się książka „Moje lata w Top Gear” –  najnowsza pozycja Jeremy’ego Clarksona. Jest to zbiór ponad 110 felietonów z lat 1993–2011. To przekrojowe wydawnictwo, które ukazało się w Polsce na początku listopada, stanowi nie lada gratkę dla miłośników narracji Clarksona: pozwala prześledzić ewolucję jego pisarskiego stylu, humoru i poglądów.

Kategoria: Dla mężczyzn

285575 art

Zero nadwagi i prężne muskuły bez wysiłku na siłowni - naukowcy wynaleźli cudowną pigułkę

Naukowcy z Florydy zbadali cząsteczki, które mogą mieć znaczący wpływ na poprawę przemiany materii, co bezpośrednio przyczynia się do spadku masy ciała. Badacze przetestowali substancje, które aktywują białka REV-ERB. Pobudzenie ich wpływa między innymi na przyspieszenie przemiany materii i normowanie poziomu cholesterolu.

Kategoria: Dla mężczyzn

adf

Gadżety nowoczesnego mężczyzny

Męskie gadżety to coś, co faceci lubią najbardziej. Samochody, laptopy, konsole, telefony komórkowe świadczą nie tylko o ich dobrym (albo kiepskim) guście, ale i statusie. Przeczytaj więcej o gadżetach nowoczesnego mężczyzny.

Kategoria: Dla mężczyzn

Babskim okiem: zjawisko zaraz

Funkcjonariusze Referatu ds. Prewencji Kryminalnej, Nieletnich i Patologii razem ze strażakami przeprowadzili kontrolę w wybranych miejscach dotyczącą bezpieczeństwa wypoczywających dzieci.

Kategoria: Dla mężczyzn

Ratunku, będę ojcem!

Więcej niż 39 świeczek na torcie to dla mężczyzny widok skłaniający do refleksji: jak to, to już, tak szybko? Ale naprawdę poważnie robi się, gdy poza oszałamiającą liczbą świeczek zobaczysz jeszcze dwie…. kreski. Na teście ciążowym, który pokazuje ci twoja partnerka.

Kategoria: Dla mężczyzn

Mężczyzna i sylwester

Co elegancki mężczyzna powinien mieć w szafie, żeby tuż przed imprezą sylwestrową nie okazało się, że nie ma co na siebie włożyć...