23wrzesień2018

23 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław
Jesteś tutaj: Home » Wiadomości » 5 medali młodych szermierczy w X Międzynarodowym Turnieju Szermierczym

5 medali młodych szermierczy w X Międzynarodowym Turnieju Szermierczym

X Międzynarodowy Turniej Szermierczy „Współcześni Rycerze Zapraszają” - Memoriał dr Adama Papee, czterokrotnego olimpijczyka odbył się w Szczecinku.

3

W kategorii Zuch pierwsze miejsce zdobył Igor Radoch (KKSz Konin), który w finale pokonał Szymona Grzegorka (MUKS Victor Warszawa) ilością trafień 8/5. W kategorii Młodzik pierwsze miejsce zajął Filip Radoch (KKSz Konin), który w finale pokonał Kajetana Moczydłowskiego (MUKS Victor Warszawa) 12/9. Trzecie miejsce zajęli: Adam Kaczmarczyk (KKSz Konin) i Kacper Malcer (SSiR Kramsk). A w kategorii junior młodszy pierwsze miejsce zajął Marcel Broniszewski (MUKS Victor Warszawa). Trzecie wywalczył Jan Piguła (KKSz Konin).