23wrzesień2018

23 Wrzesień 2018    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław
Jesteś tutaj: Home » Wiadomości » Wakacje na sportowo

Wakacje na sportowo

Letni kurs nauki pływania, Wakacyjna Liga Piłkarska, wspólne treningi fitness, gry planszowe, zabawy z dzieciństwa, kino pod chmurką – to wakacyjne propozycje, z których można skorzystać w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie.

Chętni mogą nauczyć się pływać podczas lekcji organizowanych na basenie krytym przy ul. Szymanowskiego (16-27 lipca) oraz na Rondzie (20-31 sierpnia). Każdy letni kurs to 10 lekcji. Obowiązują zapisy.
Na Wakacyjną Ligę Piłkarską zapraszają animatorzy z Wilkowa. Na tamtejszym Orliku odbywają się rozgrywki w różnych kategoriach wiekowych (do 18. roku życia). Zgłoszenia u animatorów. 

d865e95122cf3f76ade00f6f546c7e05mosir

Różnorodnie przedstawia się lato w ośrodku Przystań Gosławice. Tam zapraszamy do udziału we wspólnych treningach, zabawach, festynach. Możecie m.in. poćwiczyć w rytmie latino czy porozmawiać o zdrowym żywieniu- informuje MOSiR. Organizatorzy zachęcają do udziału w turniejach w piłkarzyki, badmintona,  zbijaka, siatkonogi, do zabaw znanych sprzed lat, czyli bule, kółko i krzyżyk. Na finał wakacji odbędą się dwa turnieje o puchar Dyrektora MOSiR: I Turniej w Piłkę Nożną Plażową oraz II Turniej w Siatkówkę Plażową. 3 sierpnia  kino pod chmurką. Kinomani będą mieli okazję zobaczyć film „La La Land”.